5 komentáře k “Amazon.com zklamal”

Subscribes to this topic Comment RSS or TrackBack URL

tak to jenom cucim, uz dlouhou dobu objednavam z amazonu (presneji z amazon.de) a tohle se mi jeste nestalo.

ale na druhou stranu je to tak jak pises, amazon komunikuje profesionalne, tak jsem rad ze so to podarilo vyresit

quelle shop, Duben 23, 2009 v 23:41

Já jsem si z amazonu objednal poprvé a už mají týden zpoždění…když tady čtu o tom několikaměsíčním zpoždění tak jsem z toho dost nervózní…potřebuju to na diplomku. Hlavně to není z USA ale jen z Anglie. Ale jak tu všichni říkáte-aspoň komunikují, i když prosba ať počkám ještě tři týdny a pak se ozvu jestli to nedorazí mně je houby platná :)

sal, Září 10, 2009 v 02:24

No tak, čím vyšší kvantita, tím nižší kvalita. Do je logické :-)

Marek, Duben 6, 2010 v 11:09

Marek: Popravdě, uniká mi souvislost toho, co píšeš s informacemi v tom článku.

Hunter, Duben 10, 2010 v 18:13

Já sem si naobědnával asi 30 kniH z amazon.co.uk a vše bylo v pořádku. Je pravda že jsem si je obědnával do Anglie. Hodně knih jsem kupoval použitých a téměř všechny byli ve stavu jako nové a ty co ne u těch to bylo popsáno v popisu knihy. Do čr jsem si ještě nic z amazonu neobědnával, ale mám to teď v plánu tak sem zvědavý jak dopadnu …

Peca, Červen 12, 2010 v 14:11
Vložit komentář
Povolené tagy: <blockquote>, <p>, <code>, <em>, <small>, <ul>, <li>, <ol>, <a href=>..

 Username

 Email Address

 Website

Zkontrolujte svůj komentář, než jej odešlete. Vulgární, nemístné a provokativní komentáře, stejně jako spam a reklama budou smazány. Administrátor si vyhrazuje právo smazat komentář bez udání důvodu. Může být aktivní Schvalování komentářů, v takovém případě neposílejte komentář znovu, protože čeká na schválení a neobjeví se ihned.

DarkArt

  • DarkArt je internetová prezentace českého výtvarníka Jana Doležálka, pracujícího pod přezdívkou HunteR. S ohledem na charakter jeho tvorby přinášejí stránky informace o kultuře, umění, tvorbě, technikách, životním stylu a významných osobnostech.

Umělci

Archivy