7 komentáře k “Ráj pro výtvarníky”

Subscribes to this topic Comment RSS or TrackBack URL

Pravda pravdoucí, pokud chcete sehnat nějakou výtvarnou pomůcku(kromě tužky a vodovek), nemáte šanci jinde, než v Praze, Brně, Ostravě a jiných velkých městech. A to ještě ve specializovaných prodejnách a nejlevnější to taky není… Studenta to opravdu dost omezuje v tvorbě, protože je závislý na tom, kolik peněz mu dají rodiče. Pokud nemáte znamé, kteří by vás dotovali, či scháněli materiál, šáhnete hluboko do kapsy…

Jasmeena, Červen 26, 2008 v 12:54

Jasmeena: Nemyslím, že student je závislý na tom, kolik peněz mu dají rodiče. Je to taková dost populární výmluva, ale je to jen o prioritách. Samozřejmě, že student vychází s penězi obtížněji, ale pokud mu nestačí, nebo si chce něco koupit, tak si na to může vydělat. Jedni budou stále hořekovat nad tím, jak je všechno drahé a že na nic nemají (spoustu peněz pak utratí po hospodách) a ti, kteří opravdu něco chtějí a nechtějí si jen postěžovat si vezmou brigádu a na tu věc, kterou chtějí, si vydělají – třeba po večerech.

HunteR, Červen 26, 2008 v 13:06

Hmm, a co třeba student, který si musí platit ubytování, stravu a jiné věci, bez kterých se neobejde? A do hospody jen tak mimochodem nechodí? Ale co, to je fuk. Fakt prostě je, že výbavičku na airbrush si prostě koupit nemůžu a když po mě zadavatel chce něco v tom smyslu, prostě schlípnu ocas a pár týdnů patlám kvaš, který mi samozřejmě nevezme. To s těmi cenami u nás je prostě trestuhodné. A hlášky typu kdo chce, ten si prachy sežene, jsou pěkná blbost, ledaže bych si je opatřila tak, že někde v parku za fakultou někoho odtáhnu do křoví a okradu.

Aneta, Červenec 14, 2008 v 23:42

Myslim si že holky mají pravdu ja sám jsem student a vydělat si na nejáké to nádobíčko neni jednoduché, platím si školné a i když bych rád zkusil nové veci nemůžu. Jedine s čim mi pomohla má matka je, že mi koupila foťák Nikon D60 tak se ted snažim alespon takhle nebo zplodit neco s tužkou…

Future, Březen 23, 2009 v 02:35

Zdravím… nějak jsem z článku nevyčetl jestli je možne provést internetovou objednávku z Boesner do ČR. Při objednávce na jejich stránkách nebyla uvedena nabídka pro zahraniční dovoz… – proto se chci zeptat jestli myslíš, že je pro koupi v Boesner jediným východiskem zajed tam osobně.
Byl bych rád za jakoukoli informaci – prosím přes email. Díky moc Vlk

Vlk, Září 24, 2010 v 23:02

Vlk: ne, musíš si tam zajet, není to eshop.

HunteR, Září 24, 2010 v 23:58

Dobrý den,
opravdu mohu potvrdit – Boesner je ráj pro výtvarníky, sama tam nakupuji již 20 let a jsem stále spokojená. Doufejme, že bude někdy i pobočka v České republice.

renata, Květen 21, 2013 v 17:11
Vložit komentář
Povolené tagy: <blockquote>, <p>, <code>, <em>, <small>, <ul>, <li>, <ol>, <a href=>..

 Username

 Email Address

 Website

Zkontrolujte svůj komentář, než jej odešlete. Vulgární, nemístné a provokativní komentáře, stejně jako spam a reklama budou smazány. Administrátor si vyhrazuje právo smazat komentář bez udání důvodu. Může být aktivní Schvalování komentářů, v takovém případě neposílejte komentář znovu, protože čeká na schválení a neobjeví se ihned.

DarkArt

  • DarkArt je internetová prezentace českého výtvarníka Jana Doležálka, pracujícího pod přezdívkou HunteR. S ohledem na charakter jeho tvorby přinášejí stránky informace o kultuře, umění, tvorbě, technikách, životním stylu a významných osobnostech.

Umělci

Archivy